Професійна гігієна

Що таке професійна гігієна і коли її необхідно проводити?
Наші лікарі дадуть Вам рекомендіції з врахуванням індівідуальних особливостей стану ротової порожнини, про правильний вибір засобів і методів для догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах. Професійне чищення необхідно проводити регулярно, не менше 1 раз на 6 місяців, навіть якщо у Вас нема ніяких проблем в ротовій порожнині. Профгігієна включає скалінг та еарфлоу.

Скалінг - це зняття твердих зубних відкладень (зубного каменю).

Зубний камінь утворюється із мінеральних компонентів слини, які відкладаються і кальцифікують зубну бляшку на поверхні зубів.Найбільш часто кубний камінь утворюється на внутрішній ( оральній) поверхні нижніх різців і завнішній поверхні верхніх молярів, оскільки в цих ділянках відкриваються великі слинні залози ( устя вивідних проток під'язикових слинних залоз відкриваються під язиком, а устя привушних слинних залоз - на внутрішній поверхні щік).
Скалінг може проводитися вручну з використаням металевих стоматологічних інструментів - кюрет, чи механічно - з використанням електро-механічних засобів, використовуючи вібраційний металевий наконечник. В залежності від кількості і розміщення зубного каменю можливе використання кожого з методів окремо, чи використовувати їх комбінацію.

Скалінг

Еарфлоу
Інструмент для зняття м`яких відкладень, що ефективно очищує зуби та пломби. Він якісно виконує профілактичне чищення за допомогою суміші із повітря, води та порошку бікарбонату натрію, що подаються під тиском , не пошкоджуючи тканин зуба.

{backbutton}