Індивідуальне чищення зубів


Чищення зубів Чищення зубів

Чищення зубів Чищення зубів

Стандартний метод

Жувальні поверхні верхніх та нижніх зубів чистять підмітальними рухами вправо-вліво.

Зубний ряд умовно поділяють на декілька сегментів: моляри, премоляри та передні зуби із кожної з сторін.Чистять зуби при незімкнених зубних рядах. Щітку розміщують під кутом 45 градусів до поверхні зуба.Починають чистити з вестибулярної ( щічної) поверхні верхньої щелепи зліва, здійснюючи щіткою по 10 підмітаючих рухів зверху-вниз (від ясен), після чого переходять до наступних сегментів.

Після цього чистять піднебінну поверхню верхніх зубів, рухаючися по сегментах від лівого до правого боку, здійснюючи на кожному сегменті по 10 підмітаючих рухів. На нижній щелепі зуби чистять в твій же послідовності.

При чищені піднебінної і язикової певерхонь зубів верхньої та нижньої щелеп щітку розміщують перпендикулярно до зубного ряду на верхній щелепі ручкою вниз, на нижній щелепіц – ручкою вверх.

Чищення закінчується круговими рухами по вестибулярній поверхні із захопленням зубів, ясен і переміщенням щітки направо.

Детальніше...

Герметизація

Для профілактики каріозного ураження здорових зубів проводиться герметизація фісур.
Місця найбільшої ймовірності виникнення карієсу виповнюються фото полімерним матеріалом.

Герметизація

Детальніше...

Дорослі проблеми дитячих зубів

Формування зубів у плода починається з п'яти тижнів. У цей період закладаються зачатки молочних зубів і стійкість їх до карієсу. В дванадцять тижнів настає друга фаза, яка характеризується формуванням внутрішніх органів та систем організму. Порушення цього процесу може також відобразитися на стані молочних зубів.
Для третьої фази (п'ятий місяць) характерне формування зачатків постійних зубів, розташування їх на щелепі. Головне значення при цьому має генетична інформація батьків. Тобто, якщо вони мали нездорові зуби, то прогнозувати, що в дитини буде "голлівудська посмішка" дуже складно. Спадковість проявляється строго регулярно в кожному поколінні.
Крім цього, неповноцінне харчування матері, її хвороби, недостатність мікроелементів, приймання ліків, несприятлива екологія призводять до порушення формування органів.

Детальніше...

Засоби для гігієнічного догляду

Для гігієнічного догляду за ротовою порожниною використовуються зубні щітки, пасти, порошки, еліксири, розчини для полоскань, зубочистки і зубні нитки (флоси).

Детальніше...

Карієс

Ніщо нам не дається так легко і не ціниться так дорого, як посмішка. Посміхаючись, людина використовує всього 17 м'язів обличчя. Хмурячись - вже 43 м'язи. Посмішка - чудовий спосіб розслабитись та відпочити, а також підняти настрій собі та іншим. Посміхніться - і вам посміхнуться у відповідь. Ви, напевно, помічали, що проста щира посмішка непомітно зближує людей. Посмішка, що йде від щирого серця, несе в собі добро та турботу. Кожного разу, посміхаючись, мі потроху покращуємо цій світ. Так чому ж дехто не любить дарувати посмішку оточуючим? Що їх змушує стримувати її?

Детальніше...

Професійна гігієна

Що таке професійна гігієна і коли її необхідно проводити?
Наші лікарі дадуть Вам рекомендіції з врахуванням індівідуальних особливостей стану ротової порожнини, про правильний вибір засобів і методів для догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах. Професійне чищення необхідно проводити регулярно, не менше 1 раз на 6 місяців, навіть якщо у Вас нема ніяких проблем в ротовій порожнині. Профгігієна включає скалінг та еарфлоу.

Детальніше...

Пульпіт

Пульпіт - це запалення пульпи зуба,яке виникає в результаті проникнення в нього патогенних мікроорганізмів, характеризується нестерпно сильним болем, болями від температурних подразників і найчастіше загострюється в нічний час.


Причини пульпіту
Основна – пульпіт найчастіше виникає як ускладнення нелікованого карієсу зуба.З каріозної порожнини запалення просувається по внутрішній порожнині зуба в пульпу кореня. Найтяжчий варіант – запалення тканин розташованих біля верхівки кореня.

Однак,пульпіт не завжди пов”язаний із карісом зуба.Аналогічні процеси в пульпі можуть відбуватися у випадку травми зуба,наприклад, тріщини або сколу, або ж при перепадах температури чи дією хімічних факторів (кслоти,луги).


Детальніше...

“Тривалість життя” молочних зубів“Тривалість життя” молочних зубів:
- різці 6-7 років
- ікла 11-12 років
- перші моляри 7-8 років
- другі моляри 9-10 років

Причини, з яких необхідно зберігати тимчасові зуби
- підтримання функцій жування і мови
- збереження естетики обличчя
- профілактика розвитку парафункцій язика
- підтримання соматичного здоров’я
- попередження несприятливих психологічних наслідків, пов’язаних із втратою зубів
- необхідність збереження місця в зубному ряді для майбутніх постійних зубів

Детальніше...